0

Náš příběh

Jedna žena, jeden muž, dvě různé motivace, přesto společná láska ke kvalitní kosmetice. Za značkou KĒORY Young stojíme my dva – manželé Sandra a Pavel.

Všechno začalo v roce 2017.

Pavel s 15letou praxí ve zdravotnictví denně řešil, co a jakým způsobem ovlivňuje naše zdraví. Že je to jen jedna z jeho pracovních cest, ukázala až náhodná schůzka s odborníky z kosmetologie.

Sandra s 10letou praxí na televizní obrazovce zase hledala takovou kosmetiku, která dokáže hydratovat, bude výborně fungovat jako podklad pod make-up a udrží pleť zdravou a zářivou i ve dnech, kdy není potřeba mít na sobě nánosy líčidel.

Signálů, které oběma naznačovaly, že vytvoření vlastní a v mnoha ohledech jiné kosmetiky, je jejich poslání, bylo hned několik. Až jednoho dne do sebe všechny myšlenky zapadly a přišlo finální rozhodnutí. Jdeme do toho!


Značka KĒORY Young vznikla díky týmu skvělých lidí, kteří si sedli pracovně a hlavně lidsky. A díky tomuto spojení nadšenců od vývoje, přes výrobu, až po marketing vám přinášíme to nejlepší, co jsme mohli vytvořit. Na ničem jsme nešetřili a věříme, že to na výsledku poznáte.

Finální podobu produktů jsme ladili několik měsíců a testovali je s těmi nejnáročnějšími zákazníky. Obaly jsme vybírali s maximální pečlivostí a nakonec vybrali ty, které jsou podle nás nejkvalitnější na trhu. I krabičky, do kterých jsme naše flakony uvelebili, pocházejí z dílny papírenských mistrů – jsou vyrobené ručně a přesně podle našich představ.


Moc nás těší, že vám můžeme představit značku KĒORY Young. Udělejte si radost a pečujte o svou pleť v novém. Zasloužíte si to vy i vaše tvář.


Sandra & Pavel

manželé, nadšenci & zakladatelé KĒORY Young


Spojujeme se s nejlepšími

Spojujeme se s nejlepšími

Všechny produkty KY si můžete vyzkoušet i koupit na některé z poboček MEDICOM Clinic v Praze, Brně nebo Ústí nad Labem.

medicom