0
Bloggerka Tereza: "Úplně mě rozsekala ta vůně."
13.7.2021

Bloggerka Tereza: "Úplně mě rozsekala ta vůně."

Tereza z blogu "Matky v nesnázích" používala více než 2 měsíce denní a noční krém KY a poté sepsala své první dojmy. Její recenzi si teď můžete přečíst.

Recenze na omlazující denní a noční krém KĒORY Young


Když vám kamarádka řekne, že by vám ráda poslala krém, který s manželem vyvinuli, abyste ho vyzkoušela a napsala, co si o něm myslíte, zahřeje vás to u srdce, ale na druhu stranu – je to trochu “o hubu” bych řekla. Jak už jste před časem, holky, zaznamenaly, já jsem byla strašně poctěná tím, že jsem jednou z těch, kterým balíček od Kēory Young přišel, na druhou stranu jsem se ale kromě toho těšení bála. Mám fakt náročnou pleť, miluju velký nánosy hutných krémů, jinak mi připadá, že mám obličej stažený a dehydratovaný, a tak je jasné, že mi na mysl přišla myšlenka, že nechci svoji kamarádku potopit, kdyby mi náhodou tyto krémy neseděly.

Ať krém stojí čtyři stovky nebo dva tisíce, neumím s ním šetřit… No a protože mám pleť suchou a citlivou, bála jsem se toho, co se mi stává u většiny krémů – že prostě neobstojí, budou málo hydratační. Na druhou stranu jsem věděla, že mi v krabičce přišla kvalita, která je od základu pečlivě a s láskou vyrobená, protože jsem věděla, kolik si s tím dali práce a že to nebylo jen tak něco kydnout do lahvičky s vidinou toho, střelit to za milion.

Lahvičky

Přiznám se, že mám ráda obaly na krémy, co odšroubuju a hrábnu do nich prstem. Ano, vím, bakterie, nečistota na rukách. Šílený, šílený. Ukamenujte mě! Ale jedině tak mám vždy pocit, že využiju krém celý. Keory Young má lahvičky s pumpičkou, ale ten design je prostě tak úžasný. Působí čistě, jednoduše a !ŠOK! při prvním použití jsem tu pumpičku nemusela 150x zmáčknout, aby něco vyteklo! To mě u jiných značek tak strašně rozčiluje a proto ty pumpičky nemám ráda! Vždycky mám pocit, že tam je polovina obsahu než tam má být. Ale tady to tak nebylo. Takže první plusové body byly hned na začátku, když jsem zmáčkla. Neměla jsem svůj klasický pocit obelhaného zákazníka. Co mě opravdu zaujalo, byla informace, že lahvičky fungují trochu jako termoska. Obal je dvojitý. Když to necháte v autě nebo místnosti, kde je vedro, teplo nejde přímo na krém, protože vevnitř lahvičky je ještě jedna, krém se nekazí. Přijde mi to jako super nápad.

Omlazující krémy Day/Night

Bude to znít možná jako sci-fi, ale to první nanesení krému si pamatuju do teď. Úplně mě totiž rozsekala ta vůně. Mám ráda nenásilné vůně krémů. Když si posvítíte na složení, krémy Keory Young stoprocentně přírodní sice nejsou, nicméně jsou to krémy bez sulfátů, parabenů, silikonů i chemických stabilizátorů. Evropské normy přírodní kosmetiky splňují.

Konzistence není tak hutná, jak jsem zvyklá, proto je pro mě velkým překvapením, že mám po nanesení krému pocit obrovské hydratace a příjemného, viditelného vypnutí pleti. Další velké překvapení bylo, že to malé množství krému, které vymáčknete na jedno zmáčknutí, stačí na celý obličej i dekolt!! Pro mě – milovníka tun krému na obličej – úplně mě to posadilo na prdel. Pardon za ten výraz, ale slovo zadek má příliš malý rozměr oproti prdeli. Pokaždé se ráno a večer těším až se tím krémem natřu. Ta pleť je tak jako hezky napapaná a nemám toho na sobě tunu, jak jsem zvyklá. Během pár minut se krém vstřebá, nestane se z vás “mastňák” i když to my – se suchou pletí – míváme vlastně docela rády. V tomto případě mi to ale vůbec, vůbec nechybí.

Výsledky po používání krémů

To je další věc. Ne u každého produktu, který slibuje omlazení, vyhlazení vrásek a podobně, to opravdu funguje. Tady jsem si říkala: “Sakra, Sandro, vy to budete mít těžký, dávat mi ty krémy v létě.” Já mám totiž každé léto pocit, že s milionem pih, co mi skáčou, se mi rýsuje taky dost vrásek od sluníčka, no a buďme upřímní – asi nejen od sluníčka, když mi bylo teď v květnu 38 :unsure:

Musím ale přiznat, že mám naštěstí docela dobré geny a do teď nemám žádné extra hluboké vrásky. K mému překvapení jsem vypozorovala, že ty jemnější vrásky se stáhly a jak bych to řekla – krém vyplňuje tak nějak celý obličej. Alespoň já mám z toho ten dojem. Mám takovou “fresh” a (budu se opakovat)“napapanou” a vyhlazenou pleť. Dokonce jsem začala používat mnohem míň make upu. A stále mě teda překvapuje, jak malé množství toho krému stačí, aby pleť hydratoval na celý den a noc. Často se mi v minulosti stávalo, že jsem si po použití krému ráno, už někdy odpoledne říkala, že bych si potřebovala natřít obličej, ale u tohoto denního mám pocit hydratace až do večera, což je u mě fakt velká, VELKÁ, výjimka! To samé ten noční krém. Jsem zvyklá na to, že si dávám přírodní sérum na vrásky, co si doma míchám a na to jde až krém. Tady jsem to svoje sérum teď schválně nepoužívala, abych dokázala zhodnotit účinky jen a jen Keory Young. A musím říct, že noční krém sám o sobě bohatě stačil.

Poměr cena/výkon

Jde o kvalitní produkty, ty nekoupíte za stovku. Já jsem hodně dlouho používala krémy do pětikila, maximálně tisícovky, ale taky vím, jak dlouho mi vydržely. Tři týdny, protože jsem jich vždycky na sebe spotřebovala víc než dost. Než jsem dostala krémy od Keory Young, už nějakou dobu jsem používala přírodní kosmetiku a do péče o vzhled jsem s věkem investovala víc, ale stejně jsem toho na sebe dávala hodně. U Keory se natírám malým množstvím, protože větší moje pleť nepotřebuje. Krémy mám už dva měsíce a stále ještě nejsou vypotřebované. Moje kamarádka je má taky a říkala mi, že už začíná čtvrtý měsíc a stále má tu jednu původní lahvičku.

Vidím výsledky v podobě vyhlazených vrásek a to teda fakt čumím s otevřenou pusou. Cena 2,5 tisíce za krém? Adekvátní ke složení a výsledkům. Zaplatila bych to. Z cenové škály produktů, které jsou bez sulfátů, parabenů, silikonů i chemických stabilizátorů rozhodně nevybočuje a navíc opravdu funguje a omlazuje. Takže pokud uvažujete nad kosmetikou, která vás opravdu omladí, vsadím boty, že budete spokojené.

Líbí se mi, že v Keory Young mysleli taky na to, když bude chtít krémy někdo jen tak vyzkoušet než zaplatí plnou částku. A tak pro nás váhavé, co se neumíme rozhodnout, vytvořili menší balení krémů. Balíček s denním a nočním krémem je za 425 korun a můžete tak vyzkoušet, jestli vám krémy vyhovují než si koupíte jejich větší sourozence. Za mě to je taky super na dovolenou, abyste se nevozily, holky, s větším balením.

A pozor! Abyste z toho taky něco holky měly, když zadáte na stránkách KEORY YOUNG při nákupu kód MATKY10 (pozn. - kód byl platný ve dnech 13.-18.7.2021), platí pro vás sleva 10% na nákup. Můj kód platí až do neděle do půlnoci. Pokud byste to náhodou prošvihly, stačí se na stránkách registrovat a máte slevu aspoň 5% procent.

Těším se na vaše zpětné reakce a za tuhle spolupráci, ti děkuji, Keory Young. Jsem opravdu nadšená!

A ještě doplňkové info, které by mohlo třeba někoho zajímat:

Krémy splňují ISO normu pro přírodní kosmetiku. Značka se netají tím, že krémy stoprocentně přírodní nejsou. Odůvodnění je takové, že někde je prostě věda o něco dál než příroda. V případě KY a jejich produktů jsou to látky, které jsou přírodou inspirované a jsou mnohem stabilnější – tedy mají stejný účinek na jak na začátku, tak u poslední kapky. Nicméně strašáci ve formě derivátů ropy, parabenů, sulfátů, silikonů, chemických stabilizátorů, syntetických UV filtrů v žádném z produktů nenajdete.

Zdroj: blog "Matky v nesnázích"

Text i foto: Tereza Janatová


Spojujeme se s nejlepšími

Spojujeme se s nejlepšími

Všechny produkty KY si můžete vyzkoušet i koupit na některé z poboček MEDICOM Clinic v Praze, Brně nebo Ústí nad Labem.

medicom