0
Dokonalý airless: 7 důvodů, proč si ho zamilujete
1.11.2020

Dokonalý airless: 7 důvodů, proč si ho zamilujete

Když už jsme věnovali vývoji a výrobě našich produktů tolik úsilí, chtěli jsme, aby byly vyladěné až do konce, do posledního nejmenšího detailu. Proto jsme se stejnou péčí vybírali obaly, do kterých je vložíme. Hledali jsme, hledali… a našli perfektní řešení. Lahvičky s airless technologií jsou luxusní, designové a navíc velmi praktické i šetrné k přírodě. Byla to láska na první pohled. Ne z jednoho, ale hned ze sedmi důvodů.

Jsou stabilní

Airless znamená „bez vzduchu”. A v tom je kouzlo technologie našich dávkovačů. Airless nepouští ke krémům atmosférický vzduch a ty neoxidují, nevysychají ani se jinak nekazí. Udrží se ve stabilním stavu i v extrémních podmínkách, protože airless obal obsah uzavře a díky výborným termoregulačním vlastnostem ho chrání podobně jako termoska. Proto do krémů můžeme přidat jen naprosté minimum konzervantů a jsou tak bezpečné i pro ženy s intolerantní či přecitlivělou pokožkou.

Jsou hygienické

Airless technologie chrání krém i proti bakteriím. Tím, že se ho při dávkování prakticky nedotýkáte, si ho nanesete na tvář hygienicky a bezpečně. Nekontaminují ho dokonce ani jiné mikroorganismy, které se objevují v koupelnách, kde máte kosmetiku uloženou.

Pohodlně se aplikují

Dalším důvodem, proč airless milujeme, je právě jednoduchá a příjemná aplikace krémů. Nemusíte otáčet tubu vzhůru nohama ani používat pumpičku s hadičkou. Airless funguje chytře na základě podtlaku. Jednoduše stlačíte aplikátor, krém uvnitř se posune směrem vzhůru a vytlačí se ven.

Poskytují přesné množství

S airless vám nehrozí ani „výbuch” krému do dlaně. Jistě znáte ten pocit, když zmáčknete tubu o něco silněji a najednou držíte v ruce množství pro pět lidí. Airless vám dá přesně tolik krému, kolik potřebujete.

Využijí 100 % obsahu

Krému ubývá, blíží se k závěru a vy se z tubičky snažíte dostat poslední zbytky. Jenže to se obvykle nepodaří a uvnitř zůstane ještě pořádný kus kosmetiky. S airless dávkovačem využijete svůj krém ze 100 %! Umí si totiž poradit i s obsahem, který ulpívá na vnitřních stěnách lahvičky.

Myslí na přírodu

Tím, že airless pracuje mechanicky, je šetrný k životnímu prostředí. Je to skvělé udržitelné řešení pro přírodu i kosmetiku.

Jsou luxusní

Airless lahvičky mají bezesporu luxusní vzhled. Oproti kelímkům či tubám vypadají designově a design k našim produktům zkrátka patří. Chceme vám dát výjimečnou kosmetiku po všech stránkách. Protože vy si ji zasloužíte.

Airless technologii používáme u denních i nočních krémů stejně jako u séra. Vyberte si to nejlepší pro sebe.

Přejít

#keoryyoung

Staňte se součástí příběhu.

#keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung
Spojujeme se s nejlepšími

Spojujeme se s nejlepšími

Všechny produkty KY si můžete vyzkoušet i koupit na některé z poboček MEDICOM Clinic v Praze, Brně nebo Ústí nad Labem.

medicom