0
Krémy na bázi botoxu – jsou lepší než jehla?
8.12.2020

Krémy na bázi botoxu – jsou lepší než jehla?

Žádná pleť nevydrží věčně mladá. Je to škoda, ale je to tak. Přesto můžeme projevy stárnutí zmírnit pečujícími přípravky nebo nejrůznějšími zákroky. Tím nejznámějším je aplikace botulotoxinu, který nás přechodně zbaví mimických vrásek. Co když ale takové úpravy nechceme podstoupit? Máme ještě jinou možnost, jak se vrásek zbavit? Ano!

Plus a mínus botulotoxinu

Při správné aplikaci přinese botox poměrně přirozené omlazení pokožky a odstraní mimické vrásky. Jedná se o rychlý, prakticky bezbolestný zákrok, u kterého není nutná hospitalizace ani následná rekonvalescence. Účinek se projeví přibližně po třech dnech.

Nutno ovšem podotknout, že nejde o permanentní zákrok. Po 3 až 6 měsících je potřeba aplikaci opakovat. Pokud na botox chodíte pravidelně, účinek se prodlužuje. Botulotoxin je zároveň vhodný opravdu pouze pro mimické vrásky, s těmi hlubšími už si většinou neporadí. Ty je potřeba vyplnit a odstranit jiným způsobem.

Krém může přinést podobné účinky

Botox určitě není pro každého. Někoho může odradit cena zákroku, jiným vadí pravidelné opakování procedury. Ne všem je také příjemná injekční aplikace látky. Ideálním řešením tak mohou být krémy, které obsahují látky působící na bázi botoxu. Takové krémy přinášejí podobné účinky, ovšem bez nutnosti jakýchkoliv větších zásahů do pokožky.

Látky na bázi botoxu

Existuje několik látek, kterým se přisuzují podobné vlastnosti jako botoxu. V některých produktech KĒORY Young používáme látku Acetyl Hexapeptide-8, jednu z přírodních alternativ botulotoxinu. Na rozdíl od botoxu ovšem neumrtvuje nervy, pouze blokuje svalovou kontrakci. Používáním tak nedochází k nevratným poškozením ani ztrátě obličejové mimiky.

Objevte i vy sílu přírodních ingrediencí obsažených v našem séru proti vráskám Your Anti-Wrinkle Serum, které se díky vyváženému obsahu peptidů a dalších vysoce účinných látek stane vaším spolehlivým partnerem v boji za zpevněnou a viditelně omlazenou pleť.

Přejít

#keoryyoung

Staňte se součástí příběhu.

#keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung #keoryyoung
Spojujeme se s nejlepšími

Spojujeme se s nejlepšími

Všechny produkty KY si můžete vyzkoušet i koupit na některé z poboček MEDICOM Clinic v Praze, Brně nebo Ústí nad Labem.

medicom