0
Zuzana Pudil: "Pane Bože, ono to opravdu funguje!"
11.11.2021

Zuzana Pudil: "Pane Bože, ono to opravdu funguje!"

Dvojnásobná maminka, kterou baví zútulňovat domov. To je designérka Zuzana Pudilová.

V červenci začala s používáním produktů KĒORY Young a po více než 4 měsících sepsala své dojmy. Jak hodnotí krémy i sérum si teď můžete přečíst.

"Dámy, dnešní post chci zaměřit na moji pleť a péči o ni. Možná vám dát i tip na kvalitní dárek pod stromeček. Na začátku letošního roku jsem si dala předsevzetí, že se o sebe budu více starat, budu víc dbát na péči o svou pleť a to jak zvenku, tak zevnitř. Dnes bych Vám ráda ukázala tyhle boží krémy a séra od @keoryyoung. Zbožňuju na nich jejich konzistenci, nevtíravou a jemnou vůni, bez silikonů, sulfátů, parabenů a jiných věcí, které si na pleť mazat fakt nechcete. Ale to hlavní ☝ Pane Bože, ono to opravdu funguje!

Používám je už přes 4 měs, takže můžu hodnotit, aktuálně jsem začla s druhým balením séra, denního a nočního krému. Ano, starnutí pleti sice nezabrání, ale dokáže dost zpomalit, např. mě trápily vrásky od smíchu, které se používáním KY dost zredukovaly. Jasně, jsou dražší, ale za to opravdu kvalitní. Myslím, že po třicítce je potřeba najít kvalitní, vesměs přírodní a účinnou kosmetiku a to není krém za 2 kila. Tak neváhejte a začněte svou péči o pleť s KY. "

Zdroj foto i text: Instagram @zuzana_pudil

Spojujeme se s nejlepšími

Spojujeme se s nejlepšími

Všechny produkty KY si můžete vyzkoušet i koupit na některé z poboček MEDICOM Clinic v Praze, Brně nebo Ústí nad Labem.

medicom